Umów się na wycenę:

+48 502 559 945

Napisz do nas:

biuro@domstar.pl

Kobyle 2

83-236 Pogódki

O firmie

DOMSTAR – WSZYSTKO CO TWORZYMY, POCHODZI Z NATURY

DomStar to firma, której historia sięga 40 lat. W 2011 roku rozpoczęliśmy działalność skupioną przede wszystkim na budowie domów drewnianych całorocznych  i letniskowych. Z czasem, wróciliśmy do korzeni i poszerzyliśmy swoją produkcję o drewniane drzwi i okna. Dziś jesteśmy jednym z pionierów na tym rynku w regionie, a wysoką jakość naszych usług doceniają klienci z całej Polski.

Wybudujemy dla Ciebie wymarzony dom…

Dom z katalogu, czy zgodny z indywidualną wizją klienta – dla nas każda z tych opcji stanowi wyzwanie, które realizujemy z najwyższą starannością! Współpracujemy z gronem    kreatywnych architektów, którzy, tak jak my, dokładają wszelkich starań, by projektom indywidualnym towarzyszyły funkcjonalne rozwiązania i atrakcyjny design. Dzięki stale unowocześnianej produkcji i sprawdzonym rozwiązaniom nasze projekty są wciąż ulepszane, a firma nieustannie się rozwija i poszerza zakres swoich usług.

… i stworzymy jego niepowtarzalną oprawę

Sercem domu są jego mieszkańcy, a duszą? W naszej opinii, o tym czy dom ma „duszę”, decyduje jego wykończenie. Stąd też, w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów, od kilku     lat    produkujemy okna, drzwi, schody i parapety z litego drewna. Naturalne surowce (m.in dąb, jesion, merranti, czy buk), z których produkujemy te elementy, nadają charakteru każdemu wnętrzu. Posiadamy wyspecjalizowane grono fachowców oraz rozbudowany   park maszynowy, co pozwala   nam realizować indywidualne projekty i odtwarzać prace konserwatorskie.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ CZĘŚCI NASZYCH REALIZACJI

Galeria realizacji