Umów się na wycenę:

+48 502 559 945

Napisz do nas:

biuro@domstar.pl

Kobyle 2

83-236 Pogódki

Dlaczego drewno?

Drewno nigdy nie powinno być wybierane przypadkiem. To szlachetny surowiec, który zasługuje na szczególne miejsce w budownictwie… 

Drewno jest piękne, a jego struktura jest przyjemna w dotyku. „Drewniane” współcześnie oznacza wyjątkowe i prestiżowe, bo z tym materiałem wiąże się nie tylko solidność, ale także luksus posiadania.

Drewno doskonale wpasowuje się w otoczenie, świetnie wygląda w towarzystwie cegły czy kamienia, ociepla też wnętrza z wiodącymi elementami z betonu czy marmuru. Jest zarazem uniwersalne i unikatowe.

Drewno to budulec z którego ludzie korzystają od wieków. Właściwie konserwowane drewniane domy czy elementy wyposażenia, potrafią wytrzymać setki lat w nienaruszonym stanie.

Drewno jest przyjazne środowisku, słusznie kojarzy się ze zdrowiem i naturą. Jego obróbka jest dużo bardziej przyjazna dla matki natury niż produkcja okien PCV. Również nowoczesne środki do konserwacji drewna tworzone są obecnie coraz częściej na bazie naturalnych składników.tanie.

Drewno jest ponadczasowe. Nie sposób wyobrazić sobie przyszłości budownictwa bez jego obecności w domach i mieszkaniach.