Umów się na wycenę:

+48 502 559 945

Napisz do nas:

biuro@domstar.pl

Kobyle 2

83-236 Pogódki

Szukasz firmy, która wykona okna?

Postaw na polskiego producenta

Poza budową domów, wykonujemy dla naszych klientów najwyższej jakości stolarkę okienną. Śmiało możemy nazwać się producentem okien.

Jeśli szukają Państwo dostawcy okien, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie jest to produkcja masowa, a okna wykonujemy na Państwa indywidualne zamówienie. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie rodzaje okien:

Co wyróżnia okna drewniane?

Okna drewniane to ponadczasowe, eleganckie rozwiązanie. Są one niezwykle trwałe i będą nam służyły długie lata. Doskonale izolują ciepło i nie przepuszczają hałasu tak, jak okna aluminiowe.

Okna z z drewna również posiadają nowoczesne, wygodne rozwiązania. Można w nich umieścić szyby energooszczędne czy przeciwsłoneczne. Choć wyglądają klasycznie, one również idą z duchem czasu.

Wielu naszych klientów, budując swoje domy w Polsce, z powodzeniem łączy nowoczesne bryły domów z drewnianymi oknami, uzyskując tym samym stylowy efekt końcowy.

Okna idealne dla Ciebie

Abyś mógł cieszyć się niezawodnymi, pięknymi oknami, najważniejszy etap to wybór odpowiedniego rozwiązania.

Nic nie zastąpi rozmowy z fachowcami. Wspólnie omówimy zalety i wady każdego typu okien. Uwzględnimy przy tym Twoje oczekiwania wizualne i budżet, jakim dysponujesz.

Powierz wykonanie stolarki okiennej profesjonalistom. Nie ważne, czy zdecydujesz się na okna drewniane czy plastikowe.

Jeśli planujesz budowę domu bądź wymianę starych okien, skontaktuj się z nami – postaw na lokalną firmę. Posiadamy liczne grono zadowolonych klientów z całego Województwa Pomorskiego. Nie ograniczmy się tylko do tego regionu, nasze usługi dostarczymy na terenie całego kraju.

dom szkieletowy pomorskie

Okna drewniane a okna plastikowe

Wybór odpowiednich okien do swojego domu to jedna z trudniejszych decyzji, jakie musi podjąć przyszły właściciel. Okna drewniane i okna plastikowe to dwa najpopularniejsze rodzaje okien, które można spotkać na rynku. Na popularności zyskują też rozwiązanie, jakim są okna drewniano-plastikowe.

Ceny okien do domu zależą od wielu czynników. Najważniejszym czynnikiem jest rodzaj okien. Okna drewniane są droższe niż okna plastikowe. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na cenę okien do domu, jest ich rozmiar. Okna o większym rozmiarze będą droższe niż okna o mniejszym rozmiarze. Okna o standardowym rozmiarze będą kosztować mniej niż okna o niestandardowym rozmiarze. Innym czynnikiem, który wpływa na cenę okien do domu, jest ich kształt. Okna o niestandardowym kształcie będą droższe niż okna o standardowym kształcie.

Ostatnim czynnikiem, który wpływa na cenę okien do domu, jest ich funkcjonalność. Okna o większej funkcjonalności będą droższe niż okna o mniejszej funkcjonalności.

Oferta

producent okien drewnianych
producent okien
okna drewniane